Noriu paklausti

Pacientų atsiliepimai

Ozonoterapiją pirmą kartą pradėjau prieš tris metus., t.y. 2010 10 mėn. Po procedūros (10 kartų) man pradingo astma (buvo lengva forma, naudojau hormoninius vaistus). Taip pat sustiprėjo bendras organizmas. Dabar po trejų metų pakartoju ozono procedūrą – terapiją, nors dėl astmos neturiu problemų, tik padidėjęs bendras jautrumas į oro permainas, padažnėjusi sloga. Skaitau man ozono procedūros labai padeda. Ačiū!

Artūras
10% nuolaida grožio, sveikatinimo ir medicininio gydymo paslaugoms.

Nuolaida negalioja medicininėms sveikatos patikros programoms.


    

5% nuolaida medicininėms paslaugoms (gydytojų specialistų konsultacijoms, instrumentiniams ir laboratoriniams tyrimams, profilaktinio sveikatos patikrinimo programoms), 

10% nuolaida sveikatingumo bei grožio paslaugoms.

Nuolaidos negalioja detoksikacijos paslaugoms bei veido užpildams.

 
   
10% nuolaida visoms medicinos klinikos paslaugoms.

Nuolaidos nesumuojamos.
Prašome pateikti galiojančią nuolaidų kortelę klinikos konsultantėms prieš atliekant paslaugas.
 
 

 

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ
FACEBOOK TINKLE!

 

Kraujagyslių ligos

Ozonas ir kraujotaka
Ozono terapija efektyviai gydo tokius kraujotakos sistemos sutrikimus, kaip aterosklerozė, išeminė širdies liga, hipertonija, smegenų kraujotakos sutrikimai.
 
Puiki gydymo priemonė geriatriniams pacientams.
 
Kraujagyslių ir kraujotakos gydymas ozonu padeda organizmui pašalinti kraujagyslių trombus. Apsaugo nuo aterosklerotinių plokštelių susidarymo, kraujagyslių nepraeinamumo. Kraujagyslės tampa elastingesnės, „jaunesnės“. Ozono terapija – profilaktinė priemonė nuo galimų su amžiumi pasireiškiančių kraujagyslių susirgimų.
 
AKCIJA! Pagerink savo kraujotaką

Statistika nurodo:

  • Kiekvienas šeštas ar septintas Europos šalių pacientas, apsilankantis gydytojo kabinete, turi veninės kraujotakos sutrikimų;
  • Lietuvos kraujagyslių chirurgijos centruose dėl venų ligų per metus operuojama apie 5000 ligonių, 10 000 gyventojų atliekama 14 operacijų;
  • Vakarų šalyse 50 ligonių iš 10 000 atliekamos operacijos arba taikomi skleroterapijos metodai.
 
Pataria ozono terapeutas
Profilaktika: jei norite, kad kraujagyslės nesukeltų Jums rūpesčių, kad su amžiumi nereikėtų atlikti angiochirurginės operacijos, nuo 40 metų reguliariai kasmet, o prireikus – kas pusė metų atlikite profilaktinį kraujotakos gydymo ozonu kursą.
 
Jeigu Jums pasireiškė kraujotakos sutrikimo simptomai (žiūr. žemiau) – nedelskite!
Gydymas: ozonavimas labai patartinas po širdies ir kraujagyslių operacijų - sustiprina ir atjaunina kraujagysles, padeda greičiau užgyti žaizdoms. Prevencinis, savalaikis ozono terapijos kursas gali taip pagerinti kraujotakos funkcijas, kad operacijos neprireiks.
 
Pagalbinė priemonė: panaudokite ozono terapija ir kaip galingą pagalbinę kraujagyslių gydymo priemonę. Ozono terapija padeda gydyti aterosklerozę, veninės kraujotakos sutrikimus galūnėse, kraujotakos disfunkcijų sukeltus degeneracinius regėjimo sutrikimus.Ozono terapijos kurso kartojimai ne tik gerina regėjimo kokybę, bet ir prevenciškai užkerta kelią regėjimo pablogėjimui.
 
 
Apie kraujagysles
Sveikos kraujagyslės – tai gera savijauta ir išvaizda. Kraujagyslės – organizmo maitinančioji ir valančioji energinė sistema, jomis keliauja maisto medžiagos ir deguonis, pašalinami toksinai. Nedaug tėra ligų, kurios nebūtų susiję su kraujagyslėmis ir širdimi. Su amžiumi ši organizmo “magistralinė sistema” užsikemša, kraujagyslės praranda elastingumą. Jauna kraujagyslė išlaiko kraujospūdžio kaitą, jos lygios sienelės praranda neleidžia prikibti krešuliams – trombams. Tačiau būtiniausias medžiagas po organizmą išnešiojančios kraujagyslės sensta greičiau nei visas organizmas.
 
Kraujotakos sutrikimo simptomai: pirmieji kraujotakos sutrikimai pasireiškia greitu nuovargiu, dusuliu, skausmais krūtinėje, galūnių tirpimu, blauzdų mėšlungiu.
 
Rizika: kraujotakos sutrikimų negydant gresia kraujagyslių užsikimšimas, trombozė, išemija, infarktas, insultas, net gangrena. Kraujotakos sutrikimai kalti dėl daugelio organizmo negalavimų ir dėl kai kurių regėjimo sutrikimų. Vyresnio amžiaus žmonėms dėl kraujotakos sutrikimų dažnai atsiranda atrofinių ir degeneracinių pakitimų akyse.
 
Pagalba: vienas efektyviausių būdų – praturtinti kraujagysles deguonimi, skatinančiu kraujo cirkuliaciją ir atstatančiu jų būklę. Ozono terapijos seanso metu į kraujotakos sistemą sulašinant triatomį deguonį – ozoną – pagerėja kraujo kokybė, atsinaujina pačios kraujagyslės, sumažėja trombų tikimybė. Klinikiniai bandymai rodo, jog vienas ozono terapijos kursas, kurį paprastai sudaro dešimt procedūrų, 6-8 mėnesiams pagerina ir bendrą kraujotakos būklę, ir paciento regėjimą.
 
 
Informacija apie ligų gydymą: