Noriu paklausti

Pacientų atsiliepimai

Ozonoterapiją pirmą kartą pradėjau prieš tris metus., t.y. 2010 10 mėn. Po procedūros (10 kartų) man pradingo astma (buvo lengva forma, naudojau hormoninius vaistus). Taip pat sustiprėjo bendras organizmas. Dabar po trejų metų pakartoju ozono procedūrą – terapiją, nors dėl astmos neturiu problemų, tik padidėjęs bendras jautrumas į oro permainas, padažnėjusi sloga. Skaitau man ozono procedūros labai padeda. Ačiū!

Artūras
10% nuolaida grožio, sveikatinimo ir medicininio gydymo paslaugoms.

Nuolaida negalioja medicininėms sveikatos patikros programoms.


    

5% nuolaida medicininėms paslaugoms (gydytojų specialistų konsultacijoms, instrumentiniams ir laboratoriniams tyrimams, profilaktinio sveikatos patikrinimo programoms), 

10% nuolaida sveikatingumo bei grožio paslaugoms.

Nuolaidos negalioja detoksikacijos paslaugoms bei veido užpildams.

 
   
10% nuolaida visoms medicinos klinikos paslaugoms.

Nuolaidos nesumuojamos.
Prašome pateikti galiojančią nuolaidų kortelę klinikos konsultantėms prieš atliekant paslaugas.
 
 

 

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ
FACEBOOK TINKLE!

 

Priklausomybės ligų gydymas. Videoterapija

Turite problemų dėl alkoholio vartojimo?
 
Negalite atsisakyti taurelės?
 
Pasižadėjimas išgerti tik vieną bokalą virsta muilo burbulu?
 
Jūsų artimas žmogus prašo ištiesti pagalbos ranką?
 
Gydymo nuo alkoholizmo, pagalbos besinuodijančiam alkoholiu būdų yra daug. Tačiau nė vienas nepadės, jeigu pats žmogus nesistengs kryptingai išsivaduoti nuo priklausomybės. Liautis vartoti alkoholį nėra taip paprasta.
Norinčiam sumažinti potraukį alkoholiui, jį kontroliuoti šiuolaikinėje narkologijoje naudojamas detoksikacijos metodas, medikamentinis gydymas, psichoterapija ir unikalus nepaprastai veiksmingas videoterapijos – „25 kadro“ metodas. Šį rusų gydytojo A. Krylasovo išradimą įvertino žymiausi pasaulio narkologijos specialistai. Ši metodika pasaulyje naudojama jau daugiau kaip 15 metų.
 
Medicinos klinikoje „Mirameda“ efektyviai gydomos įvairios priklausomybės, padedama kontroliuoti poreikį alkoholiui ir kt. naudojant „25 kadro“ metodiką. Kvalifikuoti specialistai pasiūlo optimaliausią variantą bei visą kompleksą veiksmingų paslaugų.
 
Kaip veikia „25 kadras“?
Įrodyta, kad žmogui žiūrint filmą (specialiai parengtą), žvilgsnis neužfiksuoja atskirų kadrų, bet pasąmonė įsimena būtent 25 kadrą. Jo informacija veikia, įtikina. Todėl 25 kadrą uždrausta panaudoti reklamos, rinkimų kampanijų tikslais. Tačiau gydant priklausomybes jis labai naudingas! Padeda ir tiems, kurie nesėkmingai gydėsi nuo alkoholio, ir tiems, kurie dar tik pradeda suvokti, jog alkoholis tampa jų problema.
 
„25 kadro“ poveikis:
  • nesukelia baimės ar įtampos jausmo, padeda sumažinti potraukį alkoholiui, tabakui ar kitoms priklausomybėms;
  • padeda kontroliuoti save;
  • slopina potraukį alkoholiui;
  • formuoja žmogaus nuostatą alkoholio atžvilgiu;
  • išmokstama ‚gerti saikingai“ – pvz., vakarėlio metu išgeriamos 2-3 taurelės, daugiau tiesiog nesinori. Tai užtikrina, kad laiku sustosite, ir alkoholis nepakenks Jūsų planams, sveikatai bei geriems tarpusavio santykiams.
Videoterapija neturi šalutinio poveikio.
A.Krylasovo sukurta videoterapijos metodika leidžia ne tik atsikratyti traukos alkoholiui, bet ir padeda kovoti su rūkymu bei kitais žalingais įpročiais ir priklausomybėmis.
 
Gydymas yra kompleksinis – taikant videoterapijos metodą su pacientu dirba ir psichoterapeutas ar psichologas. Specialistai padeda pacientui suvokti jo problemą, ieško ir kartu randa būdų priklausomybei gydyti. Videoseanso metu pacientas stebi vaizdus ekrane, ausinėse girdi garsus. 25 kadre, kurio žiūrintis žmogus nemato, bet kuris veikia pasąmonę, užfiksuota svarbiausia informacija.
 
Taip nesugebantis mesti gerti pradeda valdyti savo potraukį. Yra keli gydymo variantai: nuo visiško atsisakymo vartoti alkoholį iki mokymosi „gerti saikingai“. Variantus bei poveikio laikotarpį renkasi pacientas.
 
Pataria specialistas
Jei suvokiate, kad alkoholis jūsų gyvenime užima vis svarbesnę vietą, atimdamas jus iš šeimos, draugų, bendradarbių, o atsisakyti jo labai sunku - neatidėliokite problemos sprendimo! Jeigu matote, kad pagalbos reikia artimam žmogui – nelikite abejingi ir nenuleiskite rankų.
 
Tiesiog papasakokite jam apie gydymo metodą – „25 kadrą“, kuris jau padėjo ne vienai dešimčiai žmonių.
 
Medicinos klinikoje ‚Mirameda“ saugomas pacientų anonimiškumas bei konfidencialumas.
 
Sužinokite klinikos "Mirameda" įkainius: klinikos kainoraštis